XI Niedziela Zwykła ( 13.06.2021 r.); Ogłoszenia duszpasterskie

Dziś Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 15.00. Na Woli Komborskiej o godz. 9.00.

We wtorek spotkanie grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

We środę spotkanie młodzieży z VI i VII kl. przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za dar serca na rzecz Kubusia z Bliznego. Zebrano do puszek 13 560 zł i wpłacono na Fundację SIEPOMAGA.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Mieczysławowi Inglot, Zofii Krauz, Beacie i Nikoli Szczęsna, Joannie i Zuzannie Boczar oraz Zuzannie Mika. Na kwiaty dała Janina Boczar. A o posprzątanie w sobotę prosimy Dominikę Balawajder, Grażynę Kwiatkowską, Zofię Prejsnar, Andrzeja Prejsnar, Zofię Prajsnar, Edwarda Balawajder.

Jest organizowana wycieczka do Bratysławy i Wiednia w dniach od 15 – 17 lipca. Zapisy i wpłata zaliczki u Pani Renaty Trybus.

Do 9 lipca można składać elektrośmieci przy kapliczce na miejscu parkingu po dawnym domu p. śp. Władysława Zywar. Tam będzie zamontowana kamera, która będzie strzec przed kradzieżą.

Intencje Mszalne.