Ogłoszenia duszpasterskie z XXXIII Niedzieli zwykłej (14.11.2021 r.)

Dziś błogosławieństwo dzieci po sumie o godz. 11.00.

Dziś nasza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas kwestuje do na rzecz chorego Krzysia – przed i po każdej Mszy św.

Dziś wypominki po rannej Mszy św.

We wtorek spotkanie grupy św. O. Pio. po Mszy św. Jest to już 8 rocznica powstania Grupy.

W środę w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania spotkanie klasy VIII.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.

W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św.

W piątek po Mszy św. RAM zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

31 października i 1 listopada odbyła się kwesta na naszym cmentarzu parafialnym. W czasie kwesty zebrano 8 692 zł, 44 gr. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary za które częściowo zakupiliśmy kruszywo w Trzcianie. Żwir został spryzmowany na parkingu.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Justynie Fic, Marcie Czapor, Rafałowi Czapor, Władysławowi Czapor. A o posprzątanie w sobotę prosimy Elżbietę Studzińską, Alicję Wawrzkowicz, Katarzynę Gajda, Aldonę Prajsnar, Bogumiłę Hunia.

Intencje.