Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Adwentu (19.12.2021 r.)

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na kościół i centralne ogrzewanie, oraz utrzymanie cmentarza.

W poniedziałek i wtorek Msza św. wieczorna roratnia o godz. 17.30.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

We środę w południe nawiedzimy z Najświętszym Sakramentem tych chorych, którzy nie korzystają z pierwszych piątków miesiąca. Prosimy zgłaszać chorych do zakrystii.

Piątek - 24 grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od modlitwy, przeczytania fragmentu Pisma św. mówiącego o narodzeniu Jezusa oraz nie może zabraknąć pięknych polskich kolęd. W ten dzień do wieczerzy i ani po niej nie powinno podawać się alkoholu!!!.

Pasterka w naszych kościołach w Komborni i Woli Komborskiej o godz. 24.00.

W dzień Bożego Narodzenia Msze św. w Komborni o godz. 7.30. 11.00 i 14.00 oraz w Woli Komborskiej o godz. 9.30.

W niedzielę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny. Msze św. w Komborni o godz. 7.30. 11.00 i 14.00 oraz w Woli Komborskiej o godz. 9.30.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą nadzielę; Agacie Krauz, Annie Zywar, Agnieszce Zywar, Gabrieli Zywar, Sylwii Hunia. A o posprzątanie w czwartek prosimy Jadwigę Szuba, Patrycję Makiel, Martę Niemaszek, Mariolę Surmacz, Magdalenę Liput.

Dziękujemy za pomoc w wycięciu i przywiezieniu choinek do kościoła Adamowi Gargasz i Hubertowi Hawrot.

Od kilku lat wspieramy Siostry Służebniczki pracujące na misjach, składając ofiary za kalendarze. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na dokończenie szkoły w Hammuka w Afryce. Kalendarze są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Intencje mszalne...