Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata (21.11.2021 r.)

Dziś kończymy Rok Liturgiczny 2021 i dziękujemy Bogu za wzrost naszej wiary i prosimy o dobre przygotowanie nas na spotkanie z Nim w Wieczności.

Dziś po każdej Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata naszej Ojczyzny, naszej parafii, i każdego z nas. Za  odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Emaus w Korczynie.

Dziś zbiórka do puszek dla emigrantów.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

We czwartek spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.

W piątek 26 listopada o godz. 16.30 w kościele odbędzie się montaż słowno-muzyczny pt. „ Serdecznie dobry człowiek”. Montaż poprowadzą dzieci przedszkolne z rodzicami.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następna niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny i Adwent.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Krzysia przez złożenie ofiary do puszek. Zebrano 9 584 zł, 60 gr.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Anecie Hunia, Alicji Wawrzkowicz, Elżbiecie Studzińskiej, Katarzynie Gajda. A o posprzątanie w sobotę prosimy Tadeusza Lenart, Annę Hunia, Zuzannę Grzechnik, Tadeusza Prajsnar, Krystynę Pięta.