Niedziela Zesłania Ducha Świętego ( 23.05.2021 r.) - Ogłoszenia duszpasterskie

Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.

Dziś Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 15.00. Na Woli Komborskiej o godz. 9.00.

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.00 i Msza św.

Jutro poniedziałek , Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Komborni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Prosimy aby powstrzymać się od prac fizycznych, gdyż jest to drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego. Wola Komborska  godz. 17.00  Majówka w Komborni po Mszy św. o godz. 18.00

Jutro zapraszam na krótkie spotkanie Rodziców dzieci z kl. III po Majówce. o godz. 18. 00

We wtorek spotkanie grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Majówce.

We wtorek spotkanie ministrantów po Majówce.

We środę w naszej parafii całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z naszej archidiecezji. Plan adoracji w gablotce i na naszej stronie internetowej. Adorację zaczniemy o godz. 7.30 i zakończymy nabożeństwem majowym o godz. 18.00.

We środę po Mszy św. spotkanie Rady Cmentarnej.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek spotkanie RAMu po Majówce.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 16.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W ten dzień kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.

Dziękujemy za ofiary pieniężne złożone na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Ostatniej niedzieli złożono na kościół 4820 zł. oraz na cmentarz 1300 zł.

Za dziesięć dni Boże Ciało. Chcieliśmy podać trasę procesji i miejsce ołtarzy. W tym roku idziemy w procesji od kościoła w kierunku cmentarza i w dół do państwa Leśniaków. Następnie prosto do drogi głównej a później w stronę stadionu. Pierwszy ołtarz przy kaplicy państwa Leśniaków. Odpowiedzialna Młodzież RAMu. Drugi ołtarz przy domu Anny i Andrzeja Zywar. Ołtarz wykonają rodzice dzieci komunijnych. Odpowiedzialni Państwo Magdalena i Piotr Liput. Trzeci ołtarz na wysokości domu państwa Sowa. Ten ołtarz wykonają rodzice młodzieży bierzmowanej w tym roku. Odpowiedzialna pani Bernadetta Inglot. Ostatni ołtarz na stadionie wykona Zarząd Klubu Sportowego w Komborni. Odpowiedzialny Prezes Zarządu.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary pieniężnej na kwiaty; Krzysztofowi Balawajder, Agacie i Annie Gargasz, Agnieszce Ekiert, Marii Liput, Krystynie Soleckiej. Na kwiaty dały Władysława Balawajder oraz Wioletta Solecka. A o posprzątanie w sobotę prosimy Teresę Smela, Grażynę Wącław, Barbarę Mika, Wiesława Bożek, Jana Zych.

Zapowiedzi.

Intencje Mszalne.