Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli zwykłej 2021 (24.10.2021 r.)

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza św.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Misje.

W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00  i Msza św.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16 00, a także możliwość spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

Spowiadać będziemy przed Uroczystością Wszystkich Świętych przed każdą Mszą świętą.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. i Różaniec.

Nasza Rada Parafialna, Rada Cmentarza i Strażacy  dniu 31 października i w Uroczystość Wszystkich Świętych będą kwestować na cmentarzu przy bramie wejściowej w celu pozyskania środków na utwardzenie i położenie kostki na istniejących już alejkach.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Zebrano 3880 zł na kościół, a na utrzymanie cmentarza 570 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom; Julii Hawrot, Annie Surmacz, Danucie Błaż. Na kwiaty dała Zuzanna Hawrot. A o posprzątanie w sobotę prosimy Dorotę Śnieżek, Monikę Szuba, Jagodę Balawajder, Grażynę Kasprzyk, Anzelmę Kasprzyk.

Ogłoszenie policji.