Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Świętej Rodziny (26.12.2021 r.)

Dziś Msze św. w naszej parafii o godz. 7.30. 11.00 i 14.00. Na Woli Komborskiej o godz. 9.30.

W tym tygodniu w dni powszednie nie ma Mszy Świętych o godz. 7.00.

Jutro z racji święta św. Jana Apostoła na Mszy św. błogosławieństwo wina.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00.

W piątek Msza św. na zakończenie Starego Roku o godz. 16.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Także na Woli Komborskiej Msza św. o godz. 16.00.

W ostatni dzień roku, tj. w piątek, 31 grudnia 2021 r., na terenie Archidiecezji Przemyskiej, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.

W sobotę Uroczystość Bożej Rodzicielki - Nowy Rok. Msze św. jak w każdą niedzielę. W ten dzień mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Jest to także dzień modlitw o pokój na świecie.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. o godz. 7.30.

W następną niedziele zmiana Tajemnic Różańca św. po Mszy św. 7.30.

Na wtorek zapraszamy mieszkańców parafii z poszczególnych rejonów na kolędę do świątyni parafialnej na godz. 17.00. Po Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo rodzin i wspólne kolędowanie. Zapraszamy mieszkańców od Kościoła w stronę Kulawki po Dwór oraz od Kościoła w stronę cmentarza w dół do Dworu.

Na środę zapraszamy mieszkańców od Kretówek w stronę Ośrodka oraz od Grosaru w stronę Ośrodka oraz całe Osiedle.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Siostrze Barbarze za udekorowanie kościoła i zrobienie szopki bożonarodzeniowej. Dziękujemy wszystkim Paniom i Panom, którzy pomogli przygotować wystrój naszej świątyni. Chórowi i s. Anieli za przygotowanie śpiewu na czas Bożonarodzeniowy oraz ministrantom i lektorom za posługę liturgiczną przy ołtarzu.

Serdeczne podziękowanie kierujemy także do księży, którzy pomogli nam od strony duchowej i nie tylko przygotować parafian na Święta Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Łukaszowi Szuba, Piotrowi Makiel, Krzysztofowi Niemaszyk, Oli Surmacz, Piotrowi Liput. A o posprzątanie we czwartek prosimy Zofię Kasprzyk, Dorot Śnieżek, Helenę Kwolek, Helenę Plucińską, Bernadettę Kosztyła.