Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu (5.12.2021 r.)

Zmiana Tajemnic Różańca Świętego po rannej Mszy św. o godz. 7.30.

Dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościołom.

Dziś nasza młodzież zrzeszona w Szkolnym Kole Caritas rozprowadza pierniki na stół świąteczny. Dochód przeznaczony jest na Hospicjum w Krośnie.

Roraty w tym tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy do liczniejszego udziału jakże piękniej Mszy św. o Matce Bożej, z którą to przygotowujemy się na przyjście Zbawiciela.

We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio

W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze św. w naszej parafii; 7.00 i 17.00 w Komborni oraz na Woli Komborskiej o godz. 16.00.

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia po Mszy św. o godz. 17.00 dzieci z klasy III otrzymają medaliki w ramach przygotowaniach do Pierwszej Komunii Świętej.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00..

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara. Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Dawid Kotulski, wikariusz z Jasienicy Rosielnej.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Od dziś można składać dary – produkty spożywcze dla ludzi potrzebujących. Kosz stoi przy stoliku.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Agacie Surmacz, Agacie Kwolek, Zofii Kasprzyk, Barbarze i Emilii Bolanowskiej. Na Kwiaty dały Beata Kasprzyk, Danuta Kasprzyk, Janina Olszewska. A o posprzątanie w sobotę prosimy Joannę Sowa, Joannę Inglot, Bernadettę Inglot, Iwonę Tomkowicz, Teresę Boczar, Ryszarda Skotnicznego.

Można nabyć opłatki u Sióstr w zakrystii.

Są także świece na wigilijny stół w zakrystii w cenie 7 zł.