Ogłoszenia duszpasterskie z XXXII Niedzieli zwykłej (7.11.2021 r.)

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Św. po rannej Mszy św.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś wypominki po rannej Mszy św.

W poniedziałek Msza św. wieczorem o godz. 17.30 (ze względu na kongregację w Sanoku).

W poniedziałek po Mszy św. zbiórka ministrantów.

We Wtorek spotkanie Grupy św. o. Pio po Mszy św.

W środę w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania spotkanie klasy VI.

W czwartek w naszej parafii Odpust św. Marcina i uroczystość 103. rocznicy odzyskana Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza św. odpustowa o godz. 11.00. Naszym Uroczystościom przewodniczył będzie ks. Andrzej Dec, dyrektor Hospicjum w Krośnie.

W piątek po Mszy św. Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara, a przewodniczył jej będzie ks. Jakub Jakubowski z Brzozowa.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę w naszej parafii będziemy kwestować do puszek dla Krzysia Sarkowicza z Cergowej.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Czapor Marii, Danucie Menet, Anecie Surmacz, Danucie Zborowskiej. A o posprzątanie w sobotę prosimy Justynę Fic, Rafała Czapor, Martę Czapor, Władysława Czapor, Agnieszkę Wawrzkowicz.

Intencje.