Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocnej (1.05.2022 r.)

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańca Św. po Majówce o godz. 15.00.

Jutro spotkanie z Rodzicami dzieci klasy III po Majówce.

We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. O Godz. 15 .00 najpierw nabożeństwo majowe a później Msza św.

Majówka w powszedni dzień po Mszy św. Zapraszamy wszystkich do brania udziału w nabożeństwach. Dzieci będą losowały figurkę Matki Bożej i otrzymają plansze na, które będą przyklejały odpowiedni obrazek każdego dnia.

W poniedziałek, środa, czwartek spotkanie dzieci III klasy o godz. 16.00. W sobotę  po spowiedzi św.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Majówka.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 17.00 możliwość spowiedzi św.

W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. a majówka w czasie procesji z obrazem Matki Bożej Pocieszenia po naszej wiosce. W tym miesiącu pójdziemy Kulawką w dół w stronę kościoła.

W następnej niedzielą w naszej parafii Pierwsza Komunia Święta. Komunia będzie udzielona dzieciom z III klasy w Komborni o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę paniom Annie Krauz i Ewelinie Pigoń. Na kwiaty dała Anzelma Pigoń. O posprzątanie świątyni w tym tygodniu we czwartek o godz. 13.00 prosimy Rodziców dzieci z III klasy.

W imieniu Rodziców dzieci z Ochronki, personelu oraz Sióstr chcieliśmy wszystkim podziękować za wsparcie naszych gości z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej parafii.

Wola Komborska. Serdecznie dziękujemy Rodzinie Gierlachów za ofiarowanie do naszej świątyni nowego kropidła, kociołka na wodę święconą oraz kadzielnicy i łódki na kadzidło.