Ogłoszenia duszpasterskie z XXXIII Niedzieli zwykłej (13.11.2022 r.)

Dziś błogosławieństwo dzieci po sumie o godz. 11.00.

Dziś kwesta do puszek na leczenie dla dzieci z nowotworami.

Dziś wypominki po Mszy św. po rannej Mszy św.

We wtorek spotkanie grupy św. O. Pio. po Mszy św. Jest to już 9 rocznica powstania Grupy.

W środę po Mszy Świętej spotkanie kandydatów na ministrantów z klasy IV oraz kandydatów na lektorów.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.

W czwartek po Mszy Świętej spotkanie RAMu.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W następną niedzielę:

• Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,
  • zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.
  • godzinie 10:40, Przedszkolanki wraz z Rodzicami zapraszają na przedstawienie o bł. Edmundzie Bojanowskim.
  • na Mszy Świętej o godz. 11:00 odbędzie się włączenie kandydatów do grona ministrantów i lektorów.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Grzegorzowi Długosz , Halinie Prajsnar, Markowi Balawajder, Dorocie Zygarowicz. Na kwiaty ofiarę złożyły: Czesława Wawrzkowicz i Maria Długosz; a o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Marczak Janinę, Boczar Urszulę, Kurpetę Daniela, Wiesława Rączka….

Intencje.