Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedzieli zwykłej (16.10.2022 r.)

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza św.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

W tym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. O. Pio.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

Spotkanie RAMu w czwartek po Mszy św.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. i Nabożeństwo Różańcowe.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty: Agacie Długosz, Ewie Długosz, Michałowi Miśkowiec, na kwiaty ofiarę złożyła Anna Głód. A o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Halinę Szmyd, Zdzisława Borek, Kazimierza Boczar, Witolda Balawajder, Wiesława Juraszek.

Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy modlić się w listopadzie.

Intencje

Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy odwiedzają nasz cmentarz, aby zwrócić uwagę na segregację śmieci cmentarnych. Prosimy, aby do kontenera wrzucać tylko znicze i produkty z plastiku, natomiast uschłe kwiaty, trawy oraz wieńce obok kontenera.