Ogłoszenia duszpastrskie z Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego (17.04.2022 r.)

Dziś Msze św. o godz. 9.30 Wola Kom. 11.00 i 14.00 wraz z Koronką do Miłosierdzia w ramach Nowenny przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego

Jutro drugi dzień Świąt i Msze św. w Komborni o godz. 7. 30 i 11.00, a na Woli Komborskiej o  9.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego o godz. 7.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.

We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W piątek nie ma postu.

W piątek spotkanie RAMu.

W sobotę na Woli Komborskiej spotkanie ministrantów o godz. 16.30.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Woli Komborskiej o godz. 11.00. Msze św. w Komborni o godz. 7.30, 9.30 i 15.00. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. Zapraszamy na Koronkę wszystkich parafian.

W następną niedzielę składka do puszek na potrzeby Caritas w ramach Tygodnia Miłosierdzia.

Intencje mszalne. Parafia Kombornia - Intencje Mszy Świętych (18-24.04.2022 r.)

Chciałem serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy pomogli mam przeżyć duchowo czas Triduum Paschalnego i samych Świat Wielkanocnych. Serdeczne Bóg zapłać kieruję, do naszych Sióstr za przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego, oraz za piękne ubrania kwiatami kościoła na cały ten okres. Chórowi, scholii i Panu Markowi – organiście za przygotowanie śpiewu przez cały ten okres Triduum Paschalnego. Dziękuję także Panu Grzegorzowi Hawrot, za pomoc w pracach przy ciemnicy i grobie. Dziękuję lektorom i ministrantom. Moje podziękowanie kieruję do naszych Druhów z OSP z Komborni i Woli Komborskiej. Szczere wyrazy wdzięczności kieruję do  Róż Różańcowym i wszystkim darczyńcom za ofiary pieniężne na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Bożego oraz na ołtarze.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom i Internautom chcieliśmy życzyć na czas tych Świąt wiele łask Bożych i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa, aby pokój zagościł w waszych sercach i Rodzinach oraz tym pokojem dzielcie się z innymi. Bądźcie autentycznymi świadkami i uczniami Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Chrystus umocni Waszą wiarę w nasze zmartwychwstanie i obdarza łaską zdrowia.

Szczęść Boże! Błogosławionych Świąt!