Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli adwentu (18.12.2022 r.)


Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na kościół i utrzymanie cmentarza.

Dziś nasza młodzież zrzeszona w Szkolnym Kole Caritas rozprowadza pierniki na stół świąteczny. Dochód przeznaczony jest na Hospicjum w Krośnie.

W tym tygodniu roraty o godz. 17.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek po Mszy Świętej obowiązkowa zbiórka LSO przed Bożym Narodzeniem.

W piątek od godz. 9.00 nawiedzimy z Najświętszym Sakramentem tych chorych, którzy nie korzystają z pierwszych piątków miesiąca. Prosimy zgłaszać chorych do zakrystii.

W sobotę o godz. 7.00 ostatnia w tym roku Mszy roratnia z nowenną do Matki Bożej Pocieszenia.

Sobota 24 grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od modlitwy, przeczytania fragmentu Pisma św. Pismo św. Wojciecha. Pismo św. Wojciecha. mówiącego o narodzeniu Jezusa oraz pamiętajmy, aby nie zabrakło pięknych polskich kolęd. W ten dzień nie powinno się podawać alkoholu do wieczerzy!!!

Pasterka w naszych kościołach w Komborni i Woli Komborskiej o godz. 24.00.

W niedzielę dzień Bożego Narodzenia. Msze św. w Komborni o godz. 7.30. 11.00 i 14.00 oraz w Woli Komborskiej o godz. 9.30.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą nadzielę; Anzelmie Kasprzyk, Grażynie Kasprzyk, Andrzejowi Śnieżek, Danucie Menet, Anecie Surmacz, Piotrowi Surmacz, Danucie Zborowskiej. Na kwiaty ofiarę złożyła Justyna Kasprzyk. A o posprzątanie kościoła w piątek wieczorem, prosimy:  Marię Czapor, Krzysztofa Wawrzkowicz, Justynę Fic, Władysława Czapor, Rafała Czapor, Martę Czapor, Elżbietę Studzińską.

Intencje mszalne.