Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata (20.11.2022 r.)

Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego 2022. Dziękujemy Bogu za wzrost naszej wiary i prosimy o dobre przygotowanie na spotkanie z Nim w Wieczności.

Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną włączenie w poczet ministrantów chłopcy z IV klasy, a do grona lektorów ministranci z klasy V.

Dziś o godz. 10.40 montaż słowno-muzyczny o bł. Edmundzie Bojanowskim poprowadzą dzieci z przedszkola wraz z rodzicami.

Dziś po każdej Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata naszej Ojczyzny, naszej parafii, i każdego z nas. Można zyskać odpust zupełny.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Emaus w Korczynie.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę obowiązkowe spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

Od piątku do niedzieli w Zboiskach k. Sanoka kandydaci do sakramentu bierzmowania z klasy VIII będą uczestniczyć w rekolekcjach przygotowujących do przyjęcia sakramentu.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Franciszka.

W następna niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny i Adwent.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty: Lucynie Juszczęć, Aleksandrze Boczar, Danucie Bajgrowicz, Aleksandrowi Bigaj, Magdalena Gargasz. Na kwiaty dały Janina Marczak, Helena Gargasz, Małgorzata Mazur. A o posprzątanie w sobotę prosimy Dorotę Makiel, Krystynę Malinowską, Agatę Krauz, Katarzynę Adamczak, Helenę Zywar.