Ogłoszenia duszpasterskie II niedzieli okresu Bożego Narodzenia (2.01.2022 r.)

Dziś zmiana tajemnic Różańca św. po Mszy św. (ranna).

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

We czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjne Trzech Królu. Msze św. jak dzisiejszej niedzieli. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Taca przeznaczona na misje. Nasze Siostry będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Ofiary będą przekazane na Siostry pracujące na misjach.

W tym miesiącu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek godzinach rannych nawiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 16.00 możliwość spowiedzi świętej.

W sobotę uroczysta Nowenna ku czci Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara.

W następna niedziela jest obchodzona jako Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. W tą niedzielę o godz. 11.00 dzieci z III klasy otrzymają świece w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Św.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Od jutra kontynuujemy kolędę w naszej parafii w Komborni.

W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy mieszkańców Granic Górnych, Granic Dolnych od Burkotu w stronę Górskiej oraz Górska .

We wtorek na godz. 17.00 zapraszamy mieszkańców Wygody i Ul. Granicznej w stronę Dworu oraz Pańskie Pola w stronę Młyna do Dworu.

We środę na godz. 17.00 zapraszamy mieszkańców od Kościoła w stronę Korczyny oraz Wygon i Pasternik. A także od Kościoła w stronę Komborni Góra oraz od Surmaczy i dalsza część Granic Dolnych do Czaporów.

W piątek kontentujemy kolędę na Woli Komborskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 a potem spotkanie i kolędowanie oraz błogosławieństwo dla rodzin. W ten dzień zapraszamy mieszkańców od Woli Jasienickiej w stronę kościoła oraz mieszkańców Działów do Państwa Jędrysików.

Natomiast w sobotę na 15.30 mieszkańców od Kościoła w górę do głównej drogi S 19 i wzdłuż tej drogi od Zajączkowskich po Leśniczówkę oraz Budy Wolskie. Mieszkańców Woli Komborskiej na Uroczystość Objawienia Pana Jezusa we czwartek prosimy o przyniesienie wody w celu jej poświęcenia na czas kolędy, kiedy będziemy kropić nasze domy.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę; Dorocie Śnieżek, Bożenie Plucińskiej, Helenie Kowlek. Na kwiaty dała Zofia Kasprzyk. A o posprzątanie w środę Małgorzatę Kłapkowską, Danutę Inglot, Teresę Pyzia, Marię Makiel, Mariolę Balawajder.

Nasze Siostry dziękują wszystkim parafianom za złożone ofiary w czasie nabywania Opłatków. Siostry zamówiły ofiarę Mszy św. w intencji wszystkich ofiarodawców na dzień .......

Dziś na Woli Komborskiej po Mszy św. o godz. 9.30 na parkingu będą rozdawane worki na odpady komunalne.