Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli zwykłej (2.10.2022 r.)


Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Różańcowe i zmiana Tajemnic Różańca św, a następnie Msza św. Przed nabożeństwem dzieci z III klasy otrzymają różańce w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W tym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tym pięknym nabożeństwie.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie lektorów.

We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy św. O. Pio.

W środę spotkanie po Mszy św. z Rodzicami dzieci z I i II klasy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 – 17.00

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 16.00 możliwość do spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi od poniedziałku do czwartku.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w czasie nabożeństwa Różańcowego. Kazanie w czasie Nowenny wygłosi ks. Patryk Szałaj, wikariusz z Dynowa. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara.

W sobotę o godzinie 10:00 w kościele św. Piotra i Jana z Dukli odbędzie się pogrzeb dzieci nienarodzonych. Więcej szczegółów na plakacie. 

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Na każdej Mszy św. będziemy zbierać do puszek na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspierającą młodych ludzi z biednych rodzin chcący się uczyć i służyć naszej Ojczyźnie.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty Paniom Anzelmie Preisnar, Aleksandrze Kaczkowskiej, Malwinie Kędra. A o posprzątanie w sobotę prosimy Wojnar Justynę, Adriannę Czubską, Boczar Dagmarę, Ewelinę Konop, Mariolę Kasprzyk.

Zostaje odwołana pielgrzymka do Radecznicy, Krasnobrodu, Leżajska. Zaliczki można odebrać w zakrystii.

Intencje mszalne.