Ogłoszenia duszpasterskie z VI Niedzieli Wielkanocnej (22.05.2022 r.)

Dziś w naszej parafii Niedziela Radiowa Radia Fara. Serdecznie witamy ks. Andrzeja Bienia Dyrektora Radia. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Radio Fara.

Dziś nabożeństwo Majowe o godz.15.00 i Msza św.

W poniedziałek, wtorek, środę procesja o urodzaje i błogosławieństwo Boże w ramach Dni Krzyżowych. Procesję będą miały miejsce po Majówce. W poniedziałek pójdziemy do Krzyża przy Ośrodku. We wtorek do kaplicy św. Tekli. We środę do kapliczki przy domu państwa Leśniaków.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W czwartek spotkanie ministrantów i kandydatów na ministranta po Mszy św.

W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Majówce.

W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Dziękujemy za ofiary pieniężne złożone na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na kościół zebrano 4570 zł a na cmentarz 765 zł. Wola 305 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty państwu zamieszkujących pod numerami domów 190, 191, 192, 194. a o posprzątanie w sobotę prosimy nr. 199, Podkarpacka 88 i 90 201, 201 A , 202

Intencje mszalne Parafia Kombornia - Intencje Mszy Świętych: 23-29.05.2022 r. w Komborni i na cały maj w Woli Komborskiej