Ogłoszenia duszpasterskie z XXX niedzieli zwykłej (23.10.2023 r.)

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza św.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Misje.

W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i Msza św.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie lektorów.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę spotkanie klasy VI przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16 00 a także możliwość do spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. i Różaniec.

Spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych przed każdą Mszą świętą.

Nasza Rada Parafialna, Rada Cmentarza i Strażacy w Uroczystość Wszystkich Świętych będą kwestować na cmentarzu przy bramie wejściowej w celu pozyskania środków na odwodnienie i wykonanie izolacji wokół kaplicy cmentarnej oraz zrobienie chodnika wokół kaplicy.

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej w Komborni przed Uroczystościami Wszystkich Świętych od czwartku oraz w dzień Wszystkich Zmarłych będzie rozprowadzać znicze, wkłady do zniczy, kwiaty oraz wiązanki na groby. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie Dnia Dziecka w naszej szkole.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła. Zebrano 5610 zł. na kościół, a na utrzymanie cmentarza 1320 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Justynie Inglot, Helenie Borek, Kazimierzowi Boczar, Witoldowi Balawajder, Wiesławowi Juraszek. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Macieja Balawajder, Małgorzatę Cebula, Michała Lenart, Jana Lenart, Janusza Rajchel.