Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli zwykłej (24.07.2022 r.)


Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Na parkingach zbiórka do puszki na środki transportu dla polskich misjonarzy.

We wtorek spotkanie Grupy św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Ostatniej niedzieli zebrano na kościół 5 800 zł a na cmentarz 1200 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty rodzinie numeru domu 309 na kwiaty dał nr 310. a o posprzątanie w sobotę prosimy 307, 320, 323, 325, 327.

Są już do nabycia kalendarze na 2023 rok. Przez złożenie ofiary za kalendarz wspomagamy siostry służebniczki pracujące w Afryce w Hammuka.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery. Zbiórka będzie miała miejsce w Komborni na dolnym parkingu pod trzema kamerami. Elektrośmieci można już będzie składać od 16 do 20 sierpnia do godz. 11.00. Dochód z użytego sprzętu będzie przekazany na pomoc misjom w ramach działalności PRO MISJO.

Zapowiedzi.

Intencje Mszalne.