Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu (27.03.2022 r.)

Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Dziś kiermasz świąteczny w naszej parafii zorganizowany przez Przedszkole Sióstr. Dochód z kiermaszu przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Od jutra w naszej parafii Msze św. wieczorne o godz. 18.00.W
tym tygodniu Różaniec w intencji pokoju i naszej Ojczyzny przed Mszą św. o godz. 17.30.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek w godzinach rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. A od godz. 17.00 możliwości spowiedzi św. Młodzież i dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w dni poprzedzający pierwszy piątek miesiąca.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18. 00 i Msza św. Jeśli będzie ładna pogoda Droga Krzyżowa na zewnątrz kościoła.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy świętej.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Gorzkich Żalach.

W następną niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. – Plan na końcu ogłoszeń. Rekolekcje wygłosi ks. Krzysztof Szybiak, Dyrektor Emaus z Korczyny.

Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne na remont kościoła, centralne ogrzewanie oraz utrzymanie cmentarza. Ostatniej niedzieli zebrano 1475 zł. na cmentarz i 5335 zł. na kościół.

Spowiedź przed świąteczna w naszej parafii 7 kwietnia.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty paniom; Dorocie Czapor, Beacie Czapor, Danucie Pelczarskiej, Marzenie Czapor, Dorocie Kwolek. A o posprzątanie w sobotę prosimy Katarzynę Synów, Krystynę Wojnar, Halinę Menet, Danutę Surmacz, Krystynę Kędrę.

W zakrystii są do nabycia paschaliki wielkanocne.

Program Rekolekcji Wielkopostnych

Niedziela 3 kwietnia 2022 r.

7.30.Msza św. i nauka ogólna.
9.30. Msza św. i nauka ogólna.
11. 00. Msza św. i nauka ogólna i po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn.
14. 30. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i Msza św. Po Mszy św. nauka stanowa dla Młodzieży.

Poniedziałek 4 kwietnia 2022 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.
17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska.
18.00. Msza św. z nauką ogólną, a po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek 5 marca 2022 r.

7.30 Msza św. z nauką ogólną.
17.00. Msza św. z nauką i zakończenie Rekolekcji. Wola Komborska
18.00. Msza św. z nauką ogólną i zakończenie Rekolekcji.