Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli zwykłej (30.10.2022 r.)

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00 i Msza św.

W jutro zakończenie Nabożeństw Różańcowych o godz. 17.00 i Msza św.

We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 Wola K. 11.00 i godz. 14.00 na cmentarzu. Po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych naszych najbliższych i spoczywających na naszym cmentarzu. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy, która dla zmarłego jest najważniejsza. Zachęcam, aby jak najwięcej osób skorzystało z sakramentu pokuty, aby uzyskać i ofiarować odpust zupełny za naszych zmarłych. Będziemy służyć w konfesjonale od jutra od godz. 16.00.

W miesiącu listopadzie możemy zyskać: odpust zupełny od 1-8 listopada i odpust cząstkowy przez resztę miesiąca. Odpusty możemy ofiarować za naszych zmarłych. Warunkiem jest modlitwa "Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego i nawiedzenie cmentarza lub kościoła. W każdy dzień listopada będziemy modlić się po każdej Mszy św. w wypominkach za zmarłych, które można składać do szkatuły. Wypominki są wyłożone na stolikach i bocznych ołtarzach.

Nasza Rada Parafialna, Rada Cmentarza i Strażacy w dniu Wszystkich Świętych będą kwestować na cmentarzu przy bramie wejściowej w celu pozyskania środków na odwodnienie kaplicy cmentarnej i zrobienie odboju wokół kaplicy.

W środę Dzień Zaduszny. Modlimy się szczególnie za zmarłych z naszych rodzin, kapłanów i siostry zakonne, pracujących w naszej parafii oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00 na Woli K. 16.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek po Mszy św. spotkanie klasy VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godzin rannych odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 16.00 możliwość spowiedzi świętej.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Nowenna Do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Grzegorz Zieli. Grzegorz Zieli.

W niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty paniom i panom; Annie Balawajder, Małgorzacie Cebula, Klaudii Lenart, Natalii Machaj, Januszowi Rajchel, Janowi Lenart. Na kwiaty ofiarę złożyły Stanisława Lenart, Helena Kwolek, Joanna Boczar, a o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy Danutę Kochańską, Bogdana Kwolek, Wiesława Boczar, Wiesława Kwolek, Dorota Machaj.

Ogłoszenie Gminy.