Ogłoszenia duszpasterskie z V Niedzieli Wielkiego Postu (3.04.2022 r.)

Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które głosi nam ks. Krzysztof Szybiak Dyrektor "Emaus" w Korczynie.

Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Gorzkich Żalach.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Różaniec w intencji pokoju i za naszą Ojczyznę każdego dnia przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.

We wtorek zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych. Z tej racji zbierzemy tacę jako wynagrodzenie Księdzu Rekolekcjoniście.

We czwartek dzień spowiedzi w naszej parafii. Spowiedź zaczniemy od godz. 10. 00 – 12.00 i popołudniu od godz. 15.00 – 17.30. Wola Komb. 16.00 – 17.00.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i Msza św. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W sobotę różaniec w intencji pokoju o godz. 17:30, a o godz. 18:00 uroczysta Msza Święta i  Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. W tym tygodniu Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Marcin Nowak z Korczyny.

Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Na sumie poświęcenie palm. Wola K. o godz. 9.30.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę nasza młodzież będzie kwestować na Hospicjum w Krośnie w ramach "Pól nadziei".

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Katarzynie Symów, Krystynie Wojnar, Halinie Menet, Danucie Surmacz, Kindze Kędra, Oliwii Kędra. A o posprzątanie w sobotę prosimy Czesławę Szafran, Annę Kwolek, Sylwię Kwolek, Małgorzatę Zywar, Jolantę Kołodziejczyk.

Zapowiedzi.

Intencje mszalne. Parafia Kombornia - Intencje Mszy Świętych (4-10.04.2022 r.)

Caritas Diecezjalna organizuje "Paczkę dla Ukrainy". Nasza parafia ma za zadanie zrobić 12 paczek. W paczce muszą się znajdować tylko te produkty, które znajdują się na kartkach. Paczka nie może więcej ważyć jak 16 kg. Na Kombornie przepada 9 paczek na Wolę Komborską 3 paczki. Po pudełka z logo Caritasu można się zgłaszać do zakrystii. Taką paczkę mogą zrobić całe rodziny np. Kwolków lub rejony w których mieszkamy. Lista produktów oraz więcej informacji w linku https://przemyska.pl/2022/03/25/caritas-akcja-paczka-dla-ukrainy/

Program Rekolekcji Wielkopostnych

Niedziela 3 kwietnia 2022 r.

7.30.Msza św. i nauka ogólna.
9.30. Msza św. i nauka ogólna.
11. 00. Msza św. i nauka ogólna i po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn.
14. 30. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym i Msza św. Po Mszy św. nauka stanowa dla Młodzieży.

Poniedziałek 4 kwietnia 2022 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.
17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska.
18.00. Msza św. z nauką ogólną, a po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek 5 marca 2022 r.

7.30 Msza św. z nauką ogólną.
17.00. Msza św. z nauką i zakończenie Rekolekcji. Wola Komborska
18.00. Msza św. z nauką ogólną i zakończenie Rekolekcji.