Ogłoszenia duszpasterskie z XXXII Niedzieli zwykłej (6.11.2022 r.)

Dziś zmiana Tajemnic Różańca Św. po rannej Mszy św.

Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Dziś wypominki po rannej Mszy św.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę po Mszy Św. spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W piątek w naszej parafii Odpust św. Marcina i uroczystość 104 rocznicy odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza św. Odpustowa o godz. 11.00. Naszym Uroczystościom przewodniczył będzie ks. Paweł Śliwka. Msze św. o godz. 7.30 i 11.00 w Komborni oraz o 9.30 na Woli Komborskiej.

W sobotę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara, a przewodniczył jej będzie ks. Adam Jakielaszek, wikariusz z Haczowa.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w czasie kwesty na cmentarzu. Zebrano 8 338 zł i 30 gr.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę: Kochańskiej Danucie, Wiktorii i Kacprowi, Teresie Kwolek, Danucie Kwolek, Zofii Boczar, Justynie Kasprzyk, Mateuszowi Machaj, Fabianowi Wilk, na kwiaty ofiarę złożyła Halina Kowlek. A o posprzątanie kościoła w czwartek przed odpustem prosimy: Teresę Łojek, Anetę Łojek, Jerzego Wilusz, Krzysztofa Miśkowiec, Krzysztofa Kwolek, Halinę Malinow.

Intencje.

Ogłoszenie kina.