Ogłoszenia duszpasterskie z IV Niedzieli Wielkanocnej (8.05.2022 r.)

Dziś w naszej parafii o godz. 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Dziś nabożeństwo Majowe o godz.15.00 i Msza św.

Jutro spotkanie Rady Parafialnej po Majówce.

Wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Majówce.

ZMIANA!!! We wtorek w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania o godzinie 16:00 w kościele spotkanie z młodzieżą z klasy VI. Klasa VII będzie miała spotkanie w przyszłym tygodniu.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i Majówka

We czwartek spotkanie dzieci z IV klasy po Mszy św.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę spowiedź dzieci klasy IV od godz. 17.00.

W sobotę Uroczysta  Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia połączoną z Majówką. W tym miesiącu Nowennę poprowadzi i kazanie wygłosi ks. Karol Tomaszewski – wikariusz z Haczowa. Nowenna będzie transmitowana przez Radio Fara.

W następną niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. oraz błogosławieństwo dzieci po Mszy św.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Rodzicom dzieci z III klasy.  A o posprzątanie w sobotę prosimy Rodziców dzieci rocznicowych z klasy IV.

Zostaje odwołana pielgrzymka do Wambierzyc i Wrocławia. Z braku chętnych.