Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Chrztu Pańskiego (9.01.2022 r.)

Dziś Błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz.11.00

Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio po Mszy św.

W środę spotkanie klasy VII przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek spotkanie z kandydatami na ministrantów i ministrantami z klasy IV po Mszy św.

W piątek po Mszy św. spotkanie RAMu.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i centralne ogrzewanie oraz na utrzymanie cmentarza.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożenie ofiary na kwiaty Panom; Justynie Kasprzyk, Krystynie Szul. A o posprzątanie w sobotę prosimy; Bogumiłę Smoleń, Katarzynę Smoleń, Janinę Szmyd, Wiesławę Kłapkowską, Mariolę Kłapkowską.

Intencje.

Siostry Służebniczki bardzo serdecznie dziękują Parafianom za złożone ofiary podczas nabywania kalendarzy i kadzidła. Zebrana kwota 2000 zł zastała przekazana na budowę szkoły w Chamuka – Afryka.