Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII niedzieli zwykłej (9.10.2022 r.)

Dziś zbieramy do puszek wspomagając Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecie, której zadaniem jest pomoc młodym ludziom z ubogich rodzin, którzy chcą się uczyć, a w przyszłości służyć naszej Ojczyźnie.

Dziś błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy do brania udziału w tym nabożeństwie. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00.

W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie kandydatów na lektorów z klasy V.

We wtorek spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio. po Mszy Świetej

W środę po Mszy Świętej spotkanie młodzieży z klasy VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i Nabożeństwo Różańcowe.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy Świętej.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Nabożeństwie Różańcowym.

W następną niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej postanowiliśmy podwyższyć opłaty na utrzymanie i remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Na remont kościoła 30 zł na miesiąc a na cmentarz 10 zł miesięcznie. Ale znosimy opłaty za centralne ogrzewanie.

Na bocznych ołtarza są wyłożone kartki na Wypominki.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Boczar Dagmarze, Ewelinie Konop, Marioli Kasprzyk. Na kwiaty dały, Justyna Wojnar, Adrianna Czubska. A o posprzątanie prosimy; Marcina Prajsnar, Agatę Długosz, Romana Długosz, Annę Głód, Andrzeja Miśkowiec.