Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2023.


Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to również światowy Dzień Pokoju.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i możliwość spowiedzi przed I piątkiem miesiąca. Po adoracji Msza św. o godz. 17.00.

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjne Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Przypominamy, że w ten dzień mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Nasze Siostry będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Ofiary będą przekazane na Siostry pracujące na misjach.

W piątek w Uroczystość Objawienia Pańskiego na Mszach Św. o godz. 9.30 i 11.00 będziemy gościć w naszej parafii chór DOMINANTA III Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie oraz Studentów Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki Muzycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego pod dyrekcja p. Wiesława Pyzia. Po Mszy Św. o godz. 11. 00 zapraszamy wszystkich parafian na koncert kolęd i pastorałek. Po Mszy św. studenci zbiorą do puszek ofiary na potrzeby Chóru.

W piątek młodzież z RAMu odwiedzi nasze domy z kolędą, w czasie której będzie kwestować na wyjazd wakacyjny. Prosimy o przyjęcie i wsparcie młodzieży.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota. W sobotę od godzin rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Wojciech.

Msze św. od poniedziałku do środy tylko o godz. 7.00.

Od poniedziałku kontynuujemy wizytę duszpasterską w Komborni.

W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po rannej Mszy św. i  błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W następną niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę: Wawrzkowicz Alicji, Gajda Katarzynie, Prajsnar Aldonie, Hunia Bogumile, Hunia Annie. A o posprzątanie kościoła w czwartek prosimy Zuzannę Grzechnik, Tadeusza Lenart, Tadeusza Prajsnar, Krystynę Pięta, Agatę Surmacz, Agatę Kwolek.

Intencje mszalne.