Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu (19.03.2023 r.)


Dziś zbiórka ofiar pieniężnych na remont kościoła i utrzymanie cmentarza.

Dziś także zbiórka do puszek w ramach Jałmużny wielkopostnej. Środki będą przekazane na fundację "Wzrastanie" wspierającą dzieci i młodzież.

Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Jutro Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców oraz o dobrą śmierć dla nas wszystkich.

We wtorek spotkanie Grupy św. o. Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek po Mszy Świętej spotkanie kandydatów i ministrantów.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i Msza św. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Jeżeli będzie ładna pogoda Droga Krzyżowa na parkingu.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Mszę św. w naszej parafii: w Komborni o godz. 7.00 i 17.00, a w Woli Komborskiej o godz. 17.00. Na Mszy Świętej o godz. 17:00 dzieci z klasy III, w ramach przygotowania do I Komunii Świętej, otrzymają książeczki.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Franciszka. Franciszka.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary na kwiaty ; Kindze Kłapkowskiej, Renacie Trybus, Klaudii Malec. Na kwiaty ofiarę złożył Ryszard Kwolek. A o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Katarzynę Pyteraf, Halinę Froń, Joannę Mika, Agnieszkę Prajsnar, Małgorzatę Surmacz.

W zakrystii są jeszcze do nabycia paschaliki i miód

Intencje mszalne.