Ogłoszenia duszpasterskie z I Niedzieli Wielkiego Postu (26.02.2023 r.)

Program Rekolekcji Wielkopostnych 4-7 marca 2023 r.

Sobota 04. marzec 2023

17.00. Msza św. z nauką ogólną i Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Niedziela 05. 03. 2023 r.

7.30.Msza św. i nauka ogólna.

9.30. Msza św. i nauka ogólna.

11. 00. Msza św. i nauka ogólna, a po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn.

14. 30. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Następnie Msza Św. oraz nauka stanowa dla Młodzieży.

Poniedziałek 06 marzec 2013 r.

7. 30. Msza św. z nauką ogólną.

17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska.

18.00. Msza św. z nauką ogólną, a po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet.

Wtorek. 07 marzec 2023 r.

7.30. Msza św. z nauką ogólną.

17.00. Msza św. z nauką. Wola Komborska i zakończenie Rekolekcji.

18.00. Msza św. z nauką ogólną i zakończenie Rekolekcji.

Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 i Msza św.

Dziś zbiórka ofiar pieniężnych do puszek na poszkodowanych w Syrii i Turcji.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W tym tygodniu  pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godzin rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. A od godz. 16.00 możliwość spowiedzi św. Prosimy, aby dzieci i młodzież szkolna skorzystała ze spowiedzi w dni poprzedzające pierwszy piątek.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek spotkanie RAMu po Mszy św.

Wola K – Spowiedź św. od godz. 16.00 a Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i Msza św.

W sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.00 w Ochronce u Sióstr.

W sobotę na Nowennie do Matki Bożej Pocieszenia rozpoczniemy nasze Rekolekcje Wielkopostne. Plan rekolekcji na stronie i w gablotach parafialnych..

Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek wspomagająca "Misyjne Dzieło Pomocy AD GENTES". Dzieło to jest powołane do modlitewnego i materialnego wspierania misjonarzy.

W następna niedzielę zmiana Tajemnic Różańca Św. po Gorzkich Żalach o godz. 14.30.

Dziękujemy za złożone zeszłej niedzieli ofiary. Na remont Kościoła zebraliśmy 9310 zł, a na cmentarz 3820 zł. Bóg zapłać!

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Łukaszowi Kasprzyk, Dariuszowi Śnieżek, Januszowi Kwolek, Bożenie Plucińskiej, Wiesławowi Surmacz. A o posprzątanie w sobotę prosimy Małgorzatę Kłapkowską, Danutę Inglot, Zofię Kosztyła, Teresę Pyzia, Marię Makiel, Mariolę Balawejder.