Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli zwykłej (29.01.2023 r.)


We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7. 00 i 17.00. w Komborni. A o godz. 16.00 na Woli Komborskiej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji sióstr także z naszej parafii. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Siostry Karmelitanki i Benedyktynki posługujące w naszej diecezji. W ten dzień na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci z III klasy otrzymają świece w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Św.

W środę spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek po wieczornej Mszy Świętej zbiórka lektorów.

W piątek  święto św. Błażeja. Błogosławieństwo jabłek po Mszy św.

W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAMu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek nawiedziemy naszych chorych z parafii z Najświętszym Sakramentem od godz. 8:30. Możliwość do spowiedzi św. już od godz. 16.00. Prosimy dzieci i młodzież o skorzystanie ze spowiedzi w dni poprzedzające pierwszy piątek.

W sobotę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Wojciech.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po Mszy św. o godz. 7:30.

W niedzielę czcimy św. Agatę. Po Mszy św. o godz. 7:30 poświęcenie chleba i wody oraz soli.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty: Tadeuszowi Kasprzyk, Maciejowi Kwolek, Janinie Wróbel, Agnieszce i Pawłowi Klimkowskim. A o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy: Ryszarda Skotnicznego, Joannę Sowa, Iwonę Tomkowicz, Bernadettę Inglot, Joannę Inglot i Teresę Boczar.

Ogłoszenie Sióstr.

Zapisy do Przedszkola Sióstr Służebniczek w Komborni na Nowy Rok 2023/2024 rozpoczną się od 1 lutego i będą trwały do 25 lutego 2023 r. Zainteresowanych rodziców prosi się o pobranie karty zgłoszenia do Przedszkola w budynku placówki, wejście od strony sióstr.

Intencje Mszalne.