Ogłoszenia duszpasterskie z V niedzieli zwykłej (5.02.2023 r.)


Dziś zmiana Tajemnic Różańca Świętego po rannej Mszy św. oraz błogosławieństwo soli, chleba i wody z racji św. Agnieszka.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

We wtorek spotkanie Grupy św. O. Pio po Mszy św.

W środę po Mszy Świętej spotkanie klasy VII przygotowującej się do bierzmowania.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

W czwartek po Mszy Świętej spotkanie ministrantów i kandydatów.

W piątek spotkanie RAMu.

W sobotę o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi w Ochronce u Sióstr. Dzieci Maryi będzie prowadzić siostra Danuta.

W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 17.00. Osoby, które chcą przystąpić do Sakramentu powinni być w stanie łaski uświęcającej.

W sobotę Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. Wojciech. Nowennę w tym miesiącu poprowadzi ks. Eugeniusz Dziedzic, dyrektor Liceum Katolickiego w Krośnie.

W następną niedzielę błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty; Joanna Sowa, Bernadetcie Inglot, Grzegorzowi Inglot, Teresie Boczar. Na kwiaty ofiarę złożyli Iwona Tomkowicz i Eugenia Pelc. A o posprzątanie w sobotę prosimy Marcina Krupa, Sylwię Hunia, Czesława Zywar, Annę Zywar, Jadwigę Szuba.

Intencje mszalne.

Ogłoszenie szkoły.

W Krośnie u Ojców kapucynów od 1 marca  2023 r. rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych. Katechezy odbywać się będą w środy wieczorem o godz. 19.15.  Planowane zakończenie kursu 3 maja. 2023 r.  zapisy telefonicznie. Więcej informacji tutaj• Wiosenny kurs przedmałżeński - Kapucyni - Krosno

Pielgrzymka do Mediugorie.