Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Objawienia Pańskiego (6.01.2023 r.)


 

Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjne Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Przypominamy, że w ten dzień mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Nasze Siostry będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Ofiary będą przekazane na Siostry pracujące na misjach.

Dziś w Uroczystość Objawienia Pańskiego na Mszach Św. o godz. 9.30 i 11.00 będziemy gościć w naszej parafii chór DOMINANTA III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie oraz Studentów Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki Muzycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego pod dyrekcja p. Wiesława Pyzia. Po Mszy Św. o godz. 11. 00 zapraszamy wszystkich parafian na koncert kolęd i pastorałek. Po Mszy św. studenci zbiorą do puszek ofiary na potrzeby Chóru.

Dziś od godziny 16:00 młodzież z RAMu odwiedzi nasze domy z kolędą, w czasie której będzie kwestować na wyjazd wakacyjny. Prosimy o przyjęcie i wsparcie młodzieży.

Dziś po każdej Mszy św. na parkingu przy Domu Ludowym w Komborni będą rozprowadzane worki na śmieci. Także na parkingu na Woli Komborskiej.

Jutro od godzin rannych nawiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem

Jutro nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św.

W niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po rannej Mszy św. i błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia

Dziękujemy za złożenie ofiary na kwiaty i posprzątanie kościoła na dzisiejszą uroczystość; Zuzannie Grzechnik, Janinie Prajsnar, Agacie Surmacz, Agacie Kwolek. Na kwiaty ofiarę przekazał Tadeusz Lenart. A o posprzątanie jutro prosimy; Wiesława Pudło, Barbarę Bolanowską, Beatę Kasprzyk, Zofię Kasprzyk, Grzegorza Długosz.