XIII Niedziela Zwykła - 28.06.2020 r.; Ogłoszenia duszpasterskie


Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.30 i 18.00 .  Na Woli Komborskiej o godz. 17.00. Taca z jutrzejszej Uroczystości przeznaczona na Stolicę Apostolską.

Jutro imieniny ks. Piotra. Polecajmy Go w naszych modlitwach.

Jutro spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio po Mszy św.

Od wtorku Msze św. w naszej parafii w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00 rano a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. Natomiast kancelaria parafialna czynna we wtorek od godz. 17.00 – 17.30 i we czwartek od godz. 16.30 – 17.00.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. i o godz. 18. 00 Msza św.

W tym tygodniu pierwszy czwartek ,pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek w godzinach rannych odwiedzimy naszych chorych z Najświętszym Sakramentem a od godz. 17.00 możliwość do spowiedzi i Msza św. o 18.00.

W czasie wakacji nie będzie Mszy św. na Woli Komborskiej. Wyjątkiem są pierwsze piątki miesiąca.

W sobotę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia na Mszy św. po Nowennie procesja z obrazem Matki Bożej Pocieszenia. W tym miesiącu pójdziemy w stronę Kulawki, przy domu Państwa Gierlach  zawrócimy w stronę cmentarza. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. po rannej Mszy św.

W następną niedzielę Msza św. przy kaplicy św. Rozalii o godz. 15.00. Nie będzie Mszy św. godz.. 15.00 w kościele.

Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanych w ostatnich nawałnicach w naszej Archidiecezji.

Dziękujemy za ofiary złożone na remont kościoła i utrzymanie cmentarza. Ostatniej niedzieli zebrano na kościół 10 730 zł. a na cmentarz 2 400 zł. Na Woli Komborskiej na cmentarz 780 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty  Agacie Juraszek, Bernadetcie Prajsnar, Elżbiecie Lenart, Krystynie Kaczkowskiej, Janinie Kuliga. Na kwiaty dały Anzelma Balawajder, Czesława Juraszek.. a o posprzątanie w sobotę prosimy Małgorzatę Makiel, Jolantę Krzysik, Justynę Wojnar, Adriannę Czubską, Kaczkowską Albertę.

Ogłoszenie Pielgrzymki Przemyskiej.

Intencje.