Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Matka 28.01.2023

Matko Boża Pocieszenia za wszystko Ci dziekuję oraz błagam o łaskę zdrowia dla syna Artura, prace pokonanie trudności rodzinnych i boże błogosławieństwo dla rodzin moich synów i przemianę serca synowej Agaty i jej konkubina Macieja


Małżonkowie 28.01.2023

Matko Boża Pocieszenia w dniu 28 rocznicy ślubu, dziękujemy Ci za wspólnie przeżyte lata, za wszelkie otrzymywane łaski i polecamy się Twej opiece na dalsze lata wspólnej drogi, prosząc o łaskę zdrowia i umocnienie w wierze dla naszej rodziny.


Czcicielka 27.01.2023

Matko Boża Pocieszenia Ty najlepiej znasz problemy, z którymi zmaga się moje dziecko.Weź w opiekę całą rodzinę aby mogli cieszyć się szczęściem,którego im zabrakło. Okryj płaszczem matczynej opieki i wspieraj w trudnych chwilach.Maryjo w Tobie nadzieja!


Matka 27.01.2023

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski.Maryjo najwspanialsza z matek! Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną.Prowadź dobrą drogą moje dzieci i wnuki. Spraw aby wszystko powróciło do normalności.Maryjo ufam Tobie!


MATKA 27.01.2023

MATKO BOŻA POCIESZENIA PANI KOMBORSKA KLĘCZĄC PRZED TWYM OBRAZEM PROSZĘ CIĘ O ZGODĘ W RODZINIE PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO CO ZŁE DAJ MI SIŁĘ DO BYCIA DOBRĄ ŻONĄ I MAMĄ.


CZCICIELKA 27.01.2023

MATEŃKO KOCHANA CHCĘ CIĘ PROSIĆ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA BOŻENY KTÓRA ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ DAJ JEJ WIARĘ W WYZDROWIENIE I NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE ZDROWA W TOBIE NADZIEJA.


MAMA 27.01.2023

MATKO BOŻA POCIESZENIA PANI KOMBORSKA DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIMI NAS OBDARZASZ KAŻDEGO DNIA PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA CAŁEJ RODZINY..TOBIE POWIERZAM NASZE DZIECI NASZĄ WNUCZKĘ MIEJ JE W SWOJEJ OPIECE.


Córka 27.01.2023

Najukochańsza Matko proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla Mamy i pomóż jej w pomyślnym załatwieniu ważnej dla niej sprawie


Małgorzata 27.01.2023

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla koleżanki Eli


Mama 27.01.2023

Najukochańsza Matko proszę Cię o pomyślny przebieg sesji egzaminacyjnej, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla córki Julii