Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

czcicielka 28.07.2021

Matko Boza Pocieszenia prosze Cie opiekuj sie moja rodzina, prosze o zdrowie dla wszystkich .Prosze wstaw sie u Syna w intencji Bogu wiadomej .Matko Pocieszenia prosze pomoz.

Parafianka. 28.07.2021

Matko Boża Pocieszenia. Dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski. Z całego serca proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny oraz o zdrowie dla siebie i dla dziecka które nosze pod sercem. Proszę Cię również o szczęśliwe rozwiązanie.

maria 28.07.2021

Matko Boża proszę o życie wieczne dla zmarłego wujka Henryka

CZCICIELKA 27.07.2021

MATEŃKO KOCHANA PROSZĘ CIĘ O DOBRĄ PRACĘ , POKIERUJ MOIM ŻYCIEM DAJ SIŁĘ DO ZMIAN .BŁOGOSŁAW MOJEJ RODZINIE.W TOBIE NADZIEJA.

RODZICE 27.07.2021

MATKO BOŻA POCIESZENIA DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI KTÓRYMI NAS OBDARZASZ KAŻDEGO DNIA BŁOGOSŁAW MŁODEMU MAŁŻEŃSTWU KTÓRE OBCHODZI SWOJĄ PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU DZIĘKUJEMY ZA WNUSIĘ ,MIEJ ICH W SWOJEJ OPIECE NIECH ŻYJĄ W ZGODZIE I MIŁOŚCI I NIE ZAPOMINAJĄ O PANU BOGU.

Alina 25.07.2021

Matko Najswietsza prosze o laske rozwiazania moich beznadziejnych spraw.Wyjednaj laske uzdrowienia dla mnie i mojego meza.

Babcia 25.07.2021

Za przyczyną Matki Bożej Pocieszenia pokornie proszę Cię Panie Jezu ratuj mojego wnuka, który pobłądził w swoim życiu. Ukryj go w swojej Przenajświętszej Krwi aby zły nie miał do niego dostępu. Uwolnij od nałogów,ulecz jego zranioną duszę, postaw na jego drodze osobę,z którą mógłby założyć katolicką rodzinę.. Jezu ufam Tobie. Maryjo dopomóż.

Babcia 25.07.2021

Maryjo zawierzam Ci moich synów,moje wnuki siebie samą i męża, chroń nas od złego i błogosław w każdym dniu naszego życia. Święta Matko Pocieszenia módl się za nami.

Agnieszka 25.07.2021

Prośba o życie wieczne dla śp. Krzysztofa i o potrzebne łaski dla jego syna Jacka - Dominikanina. Bóg zapłać za modlitwę!

Mama 24.07.2021

Kochana Matko Boża dziękuję Ci za dobre wyniki badań mojej córki i opiekę nad moją rodziną. Dziękuję, że dodajesz nam sił, dziękuję że jesteś z nami. Proszę o dalszą opiekę nad nami i o potrzebne łaski dla moich dzieci. Otulaj nas wszystkich swoim płaszczem i dodawaj pocieszenia i otuchy w trudnych momentach życia.