Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Dzieci 27.04.2024

Matko Pocieszenia prosimy Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla naszych rodziców w dniu ich kolejnej rocznicy ślubu.

Teresa 26.04.2024

Matko Boża Pocieszenia bardzo Cię proszę o zdrowie dla mnie,miej mnie w swojej opiece, czuwaj przy mnie.

Czcicielka 26.04.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań dla taty i błogosławienstwo dla całej rodziny miej nas w swojej opiece

Czcicielka 26.04.2024

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla taty i błogosławienstwo dla całej rodziny miej nas w swojej opiece

Parafianka 26.04.2024

Matko Pocieszenia Nasza Królowo proszę o dar zdrowia i opiekę dla Basi i poblogoslaw naszej rodzinie. Proszę o dar pokoju dla naszej ojczyzny.

Mateusz 26.04.2024

O sw powołania z diecezji Włocławskiej

Maria 26.04.2024

Matko Boża Pocieszenia proszę o opieke

Czciciele 26.04.2024

Czcicielka 26.04.2024

Matko Pocieszenia miej w opiece moje dzieci , meza moich rodzicow.Prosze o zdrowie dla taty I mamy .Prosze rowniez o intencje wiadome Tobie .

czcicielka 25.04.2024

Matko Boza Pocieszenia dziekuje za wszystkie otrzymane laski, prosze Cie opiekuj sie moja rodzina spraw oby wszyscy byli zdrowi.Prosze Cie opiekuj sie moimi wnukami,aby pozakladali rodziny i byli szczesliwi w doroslym zyciu. Matenko kochana pomoz.