Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia


Krystyna 05.12.2023

W intencji odnowienia relacji z ukochaną mi osobą na fundamentach wiary, miłości i zrozumienia. O opiekę Matki Bożej i wsparcie na drodze pojednania.


Teresa 04.12.2023

Matko Boża Pocieszenia bardzo Cię proszę o zgodę i spokój w rodzinie .


Małgorzata 04.12.2023

Matko Boża Pocieszenia, proszę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz szczęśliwą operację dla niej. Proszę Cię, Maryjo, opiekuj się moją mamą. Dziękuję Ci za wszelkie otrzymane od Ciebie łaski.


Czciciel 04.12.2023

Za Wiesława i Wiesławę o dar mądrości i odkupienie win i grzechów oraz o nie wtrącanie do małżeńskich relacji ich dzieci , które doprowadziły oraz mogą do tragedii. O oczyszczenie ich duszy z jadu zazdrości.


Ula 04.12.2023

Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane dotychczas łaski,,za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę o uzdrowienie nas z chorób. Proszę o spokój wewnętrzny i radość serc w naszej rodzinie


Twoja czcicielka 02.12.2023

Kochana Matko Boza goraco prosze Cie o Dzieciatko o zdrowe Dzieciatko .


Czcicielka 01.12.2023

Matko Boza prosze o uzdrowienie wnoczki z ADHD,pociesz ja matko w ciezkich chwiach ,znajdz jej przyjaciol,obdarz dodra nauka,naucz kochac wszystkich ludzi,prosze o swiatlo ducha swietego.Opiekuj sie nieustannie cala rodzina.


Parafianka 01.12.2023

Matko Pocieszenia nasza Królowo proszę o dar zdrowia i potrzebne łaski da Basi.


Czcicielka 01.12.2023

Mateńko nasza dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię o dalszą opiekę nad naszą rodziną miej nas w swojej opiece


Czcicielka 01.12.2023

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla taty i błogosławienstwo dla całej rodziny miej nas w swojej opiece