Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Parafianka 04.12.2021

Nasza Matko Boża Pocieszenia opiekuj się całą mają rodziną, dopomagaj mężowi w dochodzeniu do zdrowia. Obdarzaj łaskami wszystkich dobrych ludzi . Dziękuję Ci za wszystko Nasza Matko.

Agata 04.12.2021

Maryjo oddaję ci wszystkie troski zmartwienia i choroby zanieś je Miłosiernemu Bogu i uproś potrzebne łaski. Maryjo kocham Cię. Boże ufam Twojej dobroci i miłosierdziu.

Rodzice 04.12.2021

Przez Matkę Bożą Pocieszenia pragnę Boże podziękować Ci za wszystkie nasze dzieci wnuka i zięcia. I prosić o błogosławieństwo Twoje i opiekę dla nich. I w dniu urodzin Ani o łaskę powrotu do zdrowia dla niej. Mateńko kochana uproś nam te łaski prosimy.

Lucyna 04.12.2021

Matko Boża Pocieszenia zawierzam Ci całą moją rodzinę .Proszę Cię gorąco o zdrowie ,zgodę i Boże błogosławieństwo. Twoja czcicielka

Małgorzata 03.12.2021

Najukochańsza Matko blagam Cię w intencjach wiadomych Bogu, proszę o zdrowie dla Rodziny

Czcicielka 03.12.2021

Matko Boza Pocieszenia dziekuję za otrzymane łaski i opiekę nad moją rodziną ,Proszę o nawrócenie grzeszników w rodzinie oraz Boze błogosławieństwo ,zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary i jej dzieci.

Parafianka 03.12.2021

Matko Boska Komborska, dziękuję Ci za opiekę nade mną i nad moją rodziną, gorąco proszę o dalsze łaski, o błogosławieństwo i o zdrowie dla mnie i moich bliskich, otocz nas Pani swą opieką.

Córka 03.12.2021

Dziękuję ci Mateńko za opiekę dla moich rodziców , wytrwałość w tym trudnym czasie

Żona 03.12.2021

Pani Komborska dziękuję Ci za opiekę dla mojego męża i za zdrowie dla mnie że dajesz mi siłę i cierpliwość .

Czciciel 03.12.2021

Matko Boża prosimy o opiekę nad nami . Wypraszaj zdrowie i opiekę Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.