Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

Twoja czcicielka 27.07.2024

Matko Boza Pocieszenia Twojej opiece powierzam moja rodzine szczegolnie prosze Cie Maryjo abys wnukom pomogla wrocic do Boga Matko bardzo Cie prosze wskazuj im wlasciwa droge zyciowa chron przed zlem

Czciciele 26.07.2024

Dziadkowie 26.07.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękujemy za wnuczka prosimy opiekuj się Matko nim chroń go od wszelkich nieszczęść i chorub polecaj go Matko Panu Jezusowi

Parafianka 26.07.2024

Matko Boża Pocieszenia miej w swojej opiece Annę i Krzysztofa w dniu ich imienin wypraszają dla nich błogosławieństwo Swojego Syna Jezusa Chrystusa na każdy dzień

Czcicielka 26.07.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o dobrą diagnozę lekarzy i dalsze leczenie taty miej naszą rodzinę w swojej opiece

Czcicielka 26.07.2024

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o łaskę zdrowia dla taty i błogosławienstwo dla całej rodziny miej nas w swojej opiece

Magdalena 24.07.2024

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży, zdrowie dla dziecka i dla mnie. Miej nas w swojej opiece i czuwaj nad nami.

Joanna 20.07.2024

Proszę Matko Pocieszenia 🙏 wspieraj mojego syna w ciężkiej chorobie, bądź przy nim podczas badań kontrolnych i ześlij mądrość Ducha Świętego na lekarzy, by podejmowali mądre decyzje.

Agnieszka 20.07.2024

O życie wieczne dla śp. Marcina i o pociechę dla Rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!

Czcicielka 20.07.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za pomyślną diagnozę i szybki powrót córeczki ze szpitala, miej w opiece moja rodzinę.