Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą sobotę. Wpisy dodane do piątku włącznie będą odczytane w sobotę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Pocieszenia. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Ogłoszenia parafialne lub w zakładce Msze Święte.

Nowenna do M.B. Pocieszenia

czciciel 03.07.2020

Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy ,braci i rodziny.

Sylwia Wójtowicz 01.07.2020

Matko łaski,milosci,milosierdzia,pokoju. Matko nieustajacej pomocy,prosze okaz mi swoje Serce,Twoje skuteczne wstawiennictwo i podaruj cud we wszystkich, trudnych dla mnie sprawach. Niech za Twoim wstawiennictwem Bóg przyspieszy lask o ktore prosze. Niech za Twoim wstawiennictwem i na chwale Boza doswiadcze Boga żywego i zwyciezajacego. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,Ja Tobie dziekuje, za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac. Sylwia.

jolanta 01.07.2020

proszę o modlitwe za męża , nasze malzełżenstwo i naszą rodzinę, by mąż mnie szanował i kochał , by był dobrym tatą dla naszej córeczki, i porzucił hazard , aby nie doszlo do rozwodu

Monika 29.06.2020

Maryjo błagam o cud poczęcia dziecka dla Moniki i Marcina. Wysłuchaj naszego wołania.

........................................ 29.06.2020

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Parafianka 29.06.2020

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię miej w opiece naszą rodzinę, chroń ją od zła i wszelkich chorób. Pozwól aby mąż znalazł dobrą pracę. Daj mi siłę abym szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko, a dla naszego synka proszę o łaskę zdrowia i beztroskiej radości na każdy dzień. Dziękujemy za wszelkie łaski jakimi nas obdarzasz.

Olek 29.06.2020

Рrоsze о mоdlіtwе w intencjach Воgu wіаdоmусh. Вog zaplac.

xxxx 28.06.2020

wyjednaj dla mnie łaskę zdrowia. Uchroń nas przed epidemią, zarazą, głodem.Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochrone przed koronawirusem i jego skutkami mnie moich rodziców brata ,rodziny i Zbyszka,wujkow jozefa i jana z Gryfina ,ani gajdek , Agnieszkii jej rodziców Eli,Jacka i brata Grześka o oddalenie epidemii koronawirusa od polski i świata,Proszę o odmiane serca,zachowania postepowania charakteru Zbyszka kołodzieja i odmiane serca,zachowania postepowania charakteru

Koleżanka 27.06.2020

Matko Boża Pocieszenia wyproś u Swojego Syna łaskę zdrowia dla Elżbiety, miej w opiece całą jej rodzinę.

Mama 27.06.2020

Kochana Mateńko miej w opiece moją córkę, proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia